Warsztat samochodowy EPD Chudyk Auto we Wrocławiu

W naszym warsztacie samochodowym EPD Chudyk Auto oferujemy usługi Klientom prywatnym, firmom i flotom samochodowym. Dysponujemy 6 stanowiskami do pełnej diagnostyki i naprawy aut osobowych wszelkich marek. Zajmujemy się również automechaniką pojazdów dostawczych z plandekami i tzw. blaszakami o wysokości do 3,7 m. Świadczymy także usługi wulkanizacyjne związane z sezonową wymianą ogumienia, obsługi układów klimatyzacji (z ozonowaniem wnętrza) i kalibracji zbieżności zawieszenia. Sprawnie oraz szybko wyważamy i zmieniamy opony letnie, zimowe i całoroczne.

Ponadto świadczymy również usługi związane m.in. z:

  • montażem i naprawą np. akumulatora, alternatora, rozrusznika, nagrzewnicy,
  • naprawą manualnych skrzyń biegów,
  • obsługą i naprawą klimatyzacji: uzupełnianie czynnika chłodzącego, diagnostyka szczelności układu hydrogenem, wymiana kompresora, skraplacza, parownika, osuszacza, naprawa i wymiana przewodów klimatyzacji, uszczelnianie układu,
  • uzupełnieniem lub wymianą płynu: chłodniczego, hamulcowego i do spryskiwaczy,
  • regulacją geometrii zawieszenia 3D na urządzeniu firmy BEISSBARTH.

Jeśli szukasz dobrego warsztatu samochodowego, skontaktuj się z nami.

Kompleksowe usługi z zakresu mechaniki pojazdowej

Oferujemy szeroką gamę usług z zakresu mechaniki pojazdowej, począwszy od wulkanizacji, a kończąc na naprawie silnika. Specjalizujemy się w naprawie i regeneracji elementów wchodzących w skład turbosprężarek oraz fachowym wyważaniu turbin. Potrafimy też wyregulować zmienną geometrię VNT/VTG. Oferujemy pełną diagnostykę auta, dzięki której możemy odkryć przyczyny usterek i szybko je wyeliminować. Zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego we Wrocławiu.

Przegląd pojazdu w warsztacie samochodowym przed zakupem

Przed zakupem używanego samochodu warto dokładnie sprawdzić jego stan. Wykonamy kompleksowy przegląd, dzięki któremu otrzymasz wszystkie odpowiedzi na zadane pytania. Wskażemy, co działa poprawnie oraz gdzie może kryć się usterka. Sprawdzenie auta przed zakupem pozwala uniknąć niemiłych niespodzianek, które mogą wyjść na jaw zaraz po dokonaniu transakcji.

Diagnostyka auta we Wrocławiu polega na sprawdzeniu układu kierowniczego, stanu technicznego zawieszenia, wycieków z silnika i skrzyni biegów, stanu podwozia, poziomu emisji spalin oraz wycieków z układu wspomagania kierownicy i układu chłodzenia.

Wyposażenie naszego warsztatu samochodowego

Dysponujemy sześcioma stanowiskami do diagnostyki i naprawy pojazdów osobowych i dostawczych. Odpowiednio dobrane wyposażenie naszego warsztatu zwiększa jego funkcjonalność, co wpływa na optymalizację jakości oraz wydajności pracy. Sprzęt diagnostyczny oraz profesjonalne oprogramowanie pozwalają skrócić czas diagnozowania usterek. Dzięki temu szybko znajdujemy przyczynę awarii oraz uzyskujemy informacje na temat schematu postępowania wskazanego przez producenta pojazdu. Wszystko to wpływa na jakość prac wykonywanych w naszym warsztacie samochodowym we Wrocławiu. Zapraszamy do skorzystania z usług z zakresu automechaniki.